Szukasz odpoczynku? Odwiedź Serock!

Hotel, który zapewnia nie tylko dobry sen, ale też wiele atrakcji, to marzenie wielu podróżników. Nie musimy jechać na drugi koniec świata, aby taki znaleźć.

Hotel bez nudy

Hotel jest zwykle przystankiem w podróży – odwiedzamy go, aby zregenerować siły i ruszyć dalej. Tej teorii przeczy jednak zlokalizowany w Serocku hotel Warszawianka. Można w nim nie tylko wypocząć, ale także w atrakcyjny i aktywny sposób spędzić czas. Ten jedyny w swoim rodzaju hotel pod Warszawą odpowiada na potrzeby różnych osób. Coś dla siebie znajdą tam najmłodsi, dorośli, ale hotel oferuje także atrakcje dla całej rodziny, dlatego warto go potraktować jako cel naszej podróży, a nie przystanek w niej. Serock to niewielkie, malownicze miasteczko, położone nad Jeziorem Zegrzyńskim, gdzie warto się wybrać letnią porą. Ale nawet w największe mrozy i w niepogodę nie będziemy się tam nudzić, jeżeli noclegi znajdziemy w hotelu Warszawianka. Warto go wybrać również wtedy, gdy chcemy po prostu odpocząć, bowiem pokoje i apartamenty są zarówno pięknie, jak i komfortowo urządzone.Urządź niezapomnianą uroczystość!
Hotel Warszawianka to także doskonały wybór, jeżeli chcemy zorganizować rodzinną, elegancką i wytworną uroczystość. Na jego terenie znajduje się bowiem przestronna sala weselna – efektownie wykończona i udekorowana. Hotelowa restauracja serwuje pyszne i pięknie podane dania, a czas umila odpowiednio dobrana muzyka. Do Warszawianki można też zaprosić gości na kameralny obiad weselny. O atrakcyjności tej oferty decyduje również to, że przyjęcie można zorganizować w plenerze, gdzie znajduje się ogrodowa sala bankietowa. Sala ta jest niezwykle klimatyczna, urządzona w nowoczesnym stylu i zaaranżowana w stonowanych barwach. Możemy z niej wyjść bezpośrednio do pięknego ogrodu lub podziwiać go przez oszklone ściany. W takich okolicznościach uda się każda uroczystość, która z pewnością na długo zapadnie w pamięć gości. Jeżeli tym, czego szukasz, jest hotel pod Warszawą, to koniecznie odwiedź Serock!